Měním věci k lepšímu.

Přemysl Rabas

Zvolený senátor

Přemysl Rabas

Volební obvod č. 05 - Chomutov

„Chomutovsko má obrovský potenciál pro rozvoj turistického ruchu. Vím to moc dobře už z chomutovské ZOO. Jako senátor bych rád propojil všechny, od státních úřadů až k místním živnostníkům, kdo můžou efektivně, čestně a nápaditě pomoci rozvoji služeb a změnit tvář Chomutovska.

Máme tu dost problémů. Nebezpečná je situace na sídlištích a v mnoha bytových domech. Ve své senátorské kanceláři bych zřídil bezplatnou právní poradnu pro společenství vlastníků bytů i pro jednotlivce, kteří potřebují odbornou pomoc. Všechnu sílu bych napnul k prosazení funkčních zákonů, které ochrání náš kraj před nájezdy spekulantů s bydlením.

A je tu ještě jeden důvod, proč jít do voleb. Chomutovsko v senátu doposud reprezentovali samí komunisté a jeden trestanec. Stálo by za to světu konečně ukázat, že i v Krušnohoří žijí odpovědní a sebevědomí lidé.“ 

Chomutovský rodák Přemysl Rabas řídí Safari park Dvůr Králové, který patří mezi návštěvnicky a ekonomicky nejúspěšnější české zoo. Předtím přes 20 let úspěšně přetvářel chomutovský zoopark na oblíbenou turistickou atrakci a na centrum komunitního života. Podílí se na mezinárodních programech na záchranu ohrožených zvířecích druhů. Byl chomutovský i krajský zastupitel a poslanec Parlamentu ČR. S rodinou žije v krušnohorském Blatně nad Chomutovem.

Web: www.premyslrabas.cz 
Facebook: https://www.facebook.com/premekrabas
Twitter: https://twitter.com/PremyslRabas

Přihlaste se k odběru novinek

A buďte pravidelně informováni o aktualitách.