Česká politická scéna je plná demagogů, kteří pracují se strachem a málo skutečných politiků, kteří pracují s odvahou a vizí. Těm musíme pomoci.

Monika Shaw Salajová

Monika Shaw Salajová

Místopředsedkyně hnutí, členka předsednictva

Odbornice na evropskou politiku a volební kampaně. Pracuje jako tajemnice senátorského Klubu pro liberální demokracii – SENÁTOR 21.

Absolventka Mezinárodních vztahů a Evropských studií Masarykovy univerzity a magisterského oboru European Politics na University of Glasgow, kde získala cenu Altiero Spinelli za diplomovou práci o komunikační strategii Evropského parlamentu. Za sebou má řadu pracovních zkušeností včetně práce pro Evropský parlament, volební manažerky pro skotské Liberální demokraty a pracovala také jako asistentka britského europoslance.

Politickým kampaním se věnuje několik let, přičemž propaguje myšlenku permanentní politické kampaně a využití moderních nástrojů komunikace. S Václavem Láskou spolupracuje od roku 2012 a v roce 2017 s ním spoluzaložila hnutí SENÁTOR 21 s cílem pomoci dalším zajímavým, morálně důvěryhodným a hodnotově blízkým osobnostem získat senátní mandát. V hnutí má zejména na starosti volební kampaně kandidátů.

Přihlaste se k odběru novinek

A buďte pravidelně informováni o aktualitách.